پیام رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضویحضور پرشور دانشگاهیان در راهپیمایی 13 آبان

همزمان با فرارسیدن ۱۳ آبان ماه رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با صدور پیامی از دانشگاهیان و آحاد ملت ایران، برای شرکت در راهپیمایی و‌تجدید میثاق با آرمان های بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران دعوت به عمل آورد.

در متن پیام دکتر نژادعلی رئیس دانشگاه پیام نور خراسان رضوی با یادآوری حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان در آغازین روزهای پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی آمده است:  این روز با شکوه بدین سبب، روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره ی فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش آموزان در سراسر گیتی باشد که با ابرقدرت ها و چپاول گران بین المللی به مبارزه ی بی امان بپردازند و عزت را بر زندگی ذلت بار ترجیح دهند.

بی شک روز دانش آموز به همه ی مستضعفان جهان می آموزد که علیه مستکبران قیام کنند و حقوق مسلم و از دست رفته ی خویش را از چنگال استکبار و استعمار بیرون کشند چرا که تنها راه عزت و سربلندی، ایستادگی، استقلال، نگاه به درون و‌تکیه بر توان و عزم ملی خواهد بود.

اینجانب به نوبه خود و به نمایندگی از دانشگاهیان پیام نور ضمن گرامیداشت روز ایستادگی و مقاومت در برابر استکبار جهانی اعلام می داریم که ملت ایران باحضور در راهپیمایی ۱۳ آبان پیام ایستادگی و مقاومت را به دشمنان و پیام امیدواری و اقتدار را به ملت‌های آزادیخواه دنیا صادر خواهد کرد.

منبع : اداره فرهنگی و اجتماعی پیام نور فریمان |جهت مطالعه علاقه مندان
برچسب ها : پیام ,انقلاب ,دانش ,دانشگاهیان ,خراسان ,رئیس ,رئیس دانشگاه ,دانشگاه پیام ,دانش آموزان ,خراسان رضوی